... poslední kapka k dokonalosti ... Menu

O nás

SDĚLENÍ OBCHODNÍM PARTNERŮM V SOUVISLOSTI S USNESENÍM VLÁDY  ZE DNE 15.3.2020

 

Vážení obchodní partneři,

 

pandemie koronaviru, která v posledních dnech postupně kulminuje i v České republice, ovlivňuje nejen náš osobní život, ale opatření s ní spojená zásadně ovlivňují i fungování jednotlivých podnikatelských subjektů, naši společnost nevyjímaje.

 

Pro společnost Bemeta Design s.r.o. měla, má a vždy bude mít bezpečnost našich zaměstnanců a obchodních partnerů tu nejvyšší prioritu. V této kritické situaci jsme tedy přistoupili k zavedení opatření, která mohou eliminovat případný dopad na zdraví všech našich spolupracovníků a ve svém důsledku i na naše obchodní vztahy. Ovšem ani tato níže uvedená opatření nezaručují, že budeme schopni včas, případně vůbec dostát svým závazkům v případě vyhlášení vládních opatření, která by zásadně omezila činnost naší společnosti nebo našich obchodních partnerů. V takových případech (pozdní dodání, zvýšení nákupních cen apod.), v souladu s aktuální platnou legislativou, nemůžeme převzít odpovědnost za případné problémy, neboť tyto okolnosti naplňují definici vyšší moci.

 

Kroky k eliminaci dopadů pandemie ve společnosti Bemeta Design s.r.o.:

Pevně věřím, že tuto nelehkou situaci společně zvládneme a upevníme naše vztahy pro budoucí spolupráci.

 

V Žatčanech dne 16.3.2020

Zdeněk Žalkovský

jednatel společnosti Bemeta Design s.r.o.

 


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

O nás
 

BEMETA DESIGN s.r.o. je česká společnost, dodavatel vysoce kvalitních doplňků do koupelen.

Vyrábíme mosazné a nerezové koupelnové doplňky a také doplňky a příslušenství pro handicapované.

 

BEMETA DESIGN je Váš spolehlivý partner pro vybavení koupelen, hotelových a veřejných prostor.

 

V nabídce BEMETA najdete několik designových řad, každá obsahuje širokou paletu doplňků, např. věšáčky, držáky toaletního papíru, wc štětky, dávkovače mýdla, držáky a poličky na ručníky a mnoho dalších. Samostatnou řadou jsou pak kosmetická zrcátka všech velikostí, sprchový program nebo hotelové vybavení.

 

Dodáváme také doplňky do bezbariérových koupelen – HELP program. V našem portfoliu máme různé tvary a velikosti madel, opěrných a sklopných úchytů vč. sklopných sedátek a příslušenství. Řešíme také požadavky na míru zákazníka.

 

Díky dostatečným skladovacím prostorám zajišťujeme rychlé dodací lhůty.

 

Koupelnové doplňky BEMETA používají denně tisíce zákazníků v nejrůznějších zemích, což svědčí o jejich vysoké kvalitě.

 

Naše produkty dodáváme významným distributorům, mezinárodním firmám, hobby marketům i koncovým uživatelům ve více jak 18 zemích světa. Jednoduše všem, kteří preferují vysokou kvalitu a moderní design.

 

Naše vize 

Budoucnost společnosti Bemeta Design s.r.o. vidíme v neustálém rozšiřování našeho pole působnosti na trhu s doplňky jak koupelnovými, tak i pro handicapované. Vývojem atraktivních produktů pro naše klienty a soustavným zlepšováním poskytovaných služeb dosahujeme stále rostoucího podílu na českém i evropském trhu, a tedy i výhodnosti našich produktů, služeb a realizací pro naše klienty. Zachování tohoto pozitivního trendu je naší prioritou.


Slova DESIGN a KVALITA se v Bemetě píší velkými písmeny a bude tomu tak i nadále. 
Cílem společnosti Bemeta je neustále inovovat a posouvat se vpřed. Na vývoji nových produktů spolupracujeme s českými designéry.

 


 

 

 

 

Více informací