... poslední kapka k dokonalosti ... Menu

MISTR STROJÍRENSKÉ VÝROBY

Máte chuť do práce a odvahu měnit zažité procesy?

BEMETA DESIGN s.r.o. je přední dodavatel vysoce kvalitních doplňků do koupelen se špičkovou kvalitou a moderním designem. Poskytujeme také odborné poradenství.

Hledáme posilu do našeho týmu na pozici

Jaká bude Vaše náplň práce:

denní řízení výrobních operací
dohled nad včas splněnými termíny výroby
zajištění plynulého chodu zakázky výrobou
zodpovědnost za kvalitně odvedenou práci svěřené týmu 15 dělníků

Co od Vás na začátku potřebujeme:

zkušenost s vedením malého kolektivu ve strojírenské výrobě
nadšení pro obor, ochotu předávat své zkušenosti
manuální zručnost se zámečnickou odborností
schopnost obhájit si změnu a řešení uvést do praxe
řidičský průkaz sk. B
znalosti práce na PC

Co Vám nabízíme:

odpovídající mzdové ohodnocení
práci v jednosměnném provozu
prostor pro vlastní nápady a inovace
možnost neustálého profesního růstu.

Naším posláním je „Plnit sny o pohodlí, eleganci a praktičnosti v moderní koupelně“, chcete to také? Pokud ano, klikněte na tlačítko „Odpovědět“.

Kontaktní formulář