... poslední kapka k dokonalosti ... Menu

Vidět se v tom nejlepším obraze (zrcadle)!

Vidět se v tom nejlepším obraze (zrcadle)!

Každá žena chce vypadat skvěle. Při úpravě svého zevnějšku proto potřebuje mít dokonalý přehled o každém detailu své tváře i záhybu svých vlasů. Bez perfektního zrcadla s dokonalým odrazem se neobejde. Víte ale, které zrcadlo do koupelny patří a které ne?

 

 

Před samotným výběrem je potřeba se podívat na vaši koupelnu, ložnici či pokoj a zjistit, kde má být zrcadlo umístěno. Při výběru zohledněte také aktuální vybavení a prvky, které jsou v místnosti použité. Doporučujeme si vše přeměřit. Design by měl jít ruku v ruce s funkčností. Pokud víte, jaký účel má zrcadlo splňovat a k čemu jej chcete používat, máte téměř vyhráno.

 

Na trhu existuje velké množství typů. Dovolte nám v krátkosti představit ty základní.

 

Jednoduchá zrcadla

Jedná se o čistou zrcadlovou plochu, která se hodí k čistému a minimalistickému stylu koupelny. Mohou se nejčastěji pověsit na stěnu, v dalším případě i zasadit do obložení.

 

Zrcadla s osvětlením

Oceníte hlavně praktičnost. Díky integrovanému osvětlení, povětšinou LED, nemusíte řešit volbu světla v okolí zrcadla. Doporučujeme vybírat s osvětlením nejen na horním okraji, ale i po stranách.

 

 

Kosmetická zrcátka

Praktická a elegantní, to jsou kosmetická zrcátka. Nenajdeme je pouze v koupelně, ale i šatně či ložnici. Ocení je jak muži, tak ženy. Jsou výborným sluhou pro každodenní hygienu i skvělým doplňkem a designovým prvkem v prostoru. V současné době si můžete vybrat zrcátka s osvětlením, zvětšující, samostatně stojící či závěsná.

 

 

 

Proč mít naše kosmetická zrcátka:

  • Kvalitní materiál (chromové provedení)
  • Maximální komfort při používání.
  • Nadčasový design.
  • Velký výběr variant (osvětlení, zvětšení, zavěšení, samostatně stojící)

 

Obecná rada závěrem zní:

Nezapomínejte na kvalitu materiálu. Levnější varianty například hliníkových zrcátek nemají dlouhou životnost. 

 

 
 

 

 
 
Vidět se v tom nejlepším obraze (zrcadle)!