... poslední kapka k dokonalosti ... Menu

Dávkovače tekutého mýdla s magnetickou mýdlenkou

Dávkovače tekutého mýdla s magnetickou mýdlenkou

Unikátní závěsný dávkovač s magnetickou mýdlenkou Vám nabízí spoustu výhod. Díky magnetu, kterým je tuhé mýdlo uchyceno ze spodní strany dávkovače, se Vám již nestane, aby mýdlo putovalo po umyvadle nebo na něm zanechávalo nevzhledné flíčky. V případě, že Vám tuhé mýdlo dojde, stále máte dávkovač s tekutým a naopak. Dávkovač lze také využít na tělový krém nebo dezinfekci. Díky svému skvělému designu se hodí do každé koupelny.

 

Koupelnou vše začíná i končí

 

Den začíná a končí v koupelně, proto se společnost Bemeta Design neustále snaží vylepšovat a rozšiřovat svoji nabídku produktů, která vyhoví i těm nejnáročnějším požadavkům svých zákazníků a to nejenom z hlediska designu, ale i funkčnosti a praktičnosti. 

Jednou z posledních novinek, kterou představila na trhu je unikátní závěsný dávkovač na tekuté mýdlo s magnetickou mýdlenkou.
V čem jeho unikátnost spočívá? Především pro jeho široké uplatnění a nespočet výhod, které nabízí. Dávkovač je určen především do koupelen, aby potěšil ty z Vás, kteří v domácnosti používáte oba typy mýdel.  Tento produkt se již stal součástí mnohých hotelových a nemocničních zařízeních, díky němuž hotely nyní nabízí svým hostům ještě větší komfort než doposud a nemocnice oceňují zejména jeho funkčnost, pro možnost snadné kombinace mýdla a tekuté dezinfekce.

Pokud přemýšlíte v čem je dávkovač s magnetickou mýdlenkou lepší než ty klasické, tak tady máte pár tipů od nás. Díky magnetické mýdlence zamezíte vzniku nevzhledných fleků na umyvadle, putování mýdla po něm i mimo něj, neustálého čištění mýdlenek a také se vyhnete situaci, že by Vám mýdlo došlo, protože budete mít v koupelně vždy jedno navíc. Díky magnetu na dávkovači a plíšku, který se umístí do mýdla, drží mýdlo pevně připevněné ze spodu dávkovače a koupelna je tak stále čistá

 
 

 

 
 
Dávkovače tekutého mýdla s magnetickou mýdlenkou